Історію Валерія Князєва, жителя Бериславського району, який у прифронтовій зоні Херсонщини налагодови виробницво буржуйок, розповів Ігор Йосипенко, засновник Благодійного фонду “Українці переможуть!”.
“Що таке буржуйка під окопну свічку? Можете побачити на фото пана Князєва, а я спробую в декількох реченнях пояснити її цілі та переваги. Головна мета цієї буржуйки – не дати втратити тепло, яке йде від окопної свічки. При згоранні окопної свічки виділяється певне тепло і саме головна наша задача – це якомога ефективніше його використати. Боєць може не тільки погріти руки чи просушити рукавиці/носки, а й розігріти обід!”, – розповідає Ігор Йосипенко.
Зручність такої буржуйки також в тому, що вона не виділяє великої кількості тепла, щоб ворог міг її помітити тепловізором, також мала вага такої буржуйки зручна в подорожах. Важливо й те, що при виготовлені такої буржуйки необхідно мінімум затрат на матеріали, адже для використання підходить будь-яка гільза від снаряду, яких у нас повно в лісосмугах.
“І найголовніше – продовжуємо збір, як завжди, на картку Валерія Сергійовича, але тепер на виготовлення буржуйок під окопну свічу для наших воїнів, р/р 4149 6090 1205 6612.
Зігріємо наших захисників разом! Крокуємо до перемоги! Сам допомагаю і вас запрошую”, – додав в повідомленні Ігор Йосипенко.
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2024-01-24-122358-256x300.png)
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2024/01/Знімок-екрана-2024-01-24-122405-293x300.png)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421145503_402423988830534_1402411521225099934_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=-ww_Q0Ayn3QAX-Vc7ny&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCKxx7WWoFF2Js4o9QdD73vxSlrQBD2PqMwJ-sYTEw2YQ&oe=65B55257)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421151072_402424052163861_2230414064465149716_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=atwBtTFxwrgAX9znURW&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfA8DbLaRjktO5CciA8sXLezO2mHBWkmR7KMQBLqwGA87g&oe=65B5D0E5)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/420537631_402424098830523_5833594657011811137_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=1MG1AK0EG2YAX8vcnP4&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfAKsU1mymbmGfT9yvBxyljhU3cjgSrTchfRCSblXfcvXQ&oe=65B60090)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421161060_402424112163855_6921812283917611610_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=zXEcpVdy2u0AX_ksq2H&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfCKSuuO3yD8BY7jD_23Vkuc08E9TnMnzmAacLA0g0qVZg&oe=65B5A16E)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/421140994_402424072163859_5795121147924754089_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=dd5e9f&_nc_ohc=3xO3Dx8e09sAX8crspm&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfBwWpUAqXdtg2og2vTcP-Gh9JUgZTYS6BzHoc155KCwGg&oe=65B6192A)
Читайте на сайті інформцаійного видання “Український південь”:
Схожі публікації:
- Колишній очільник райдержадміністрації отримав посаду в окупаційній владі Херсонщини
- Прапор, який замайорів над ХДУ у день звільнення Херсона, передадуть в музей історії закладу
- У Кочубеївській громаді співробітники пенсійного фонду провели виїзний прийом
- ЗСУ нанесло потужний удар по базі російських військових в Залізному Порту на Херсонщині
- Благодійники зі Швеції передали пожежну автівку жителям села Зміївка на Херсонщині