У 2023 році суб’єкти господарювання Херсонщини сплатили до бюджету 16,9 млн гривень акцизного податку з роздрібної реалізації підакцизних товарів.
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі висловлює подяку всім сумлінним платникам та нагадує, що суб’єкти господарювання можуть в електронному вигляді подати заяви на отримання ліцензій на право оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами, рідинами, що використовуються в електронних сигаретах, та пальним, а також автоматично отримати інформацію про результат їх розгляду, – зазначила пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.
Детальна інформація щодо впровадження можливості подання таких заяв розміщена за посиланням: https://tax.gov.ua/baneryi/onlayn-navchannya/litsenzuvannya-virobnitstva-ta-obigu-/680578.html.
Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
![](https://pivdenukraine.com.ua/wp-content/uploads/2023/05/%D0%A5%D0%B5%D1%80%D0%BE%D1%81%D0%BD%D0%B3%D0%B0%D0%B7.-%D0%A4%D0%BE%D1%82%D0%BE-%D1%80%D0%BE%D0%B1%D0%BE%D1%82%D0%B8--278x300.png)
Схожі публікації:
- Центр обслуговування платників податків Херсонщини відновлює надання консультаційних послуг
- Запоріжці задекларували майже мільярд гривень минулорічних доходів
- Поновив роботу центр обслуговування платників податків у Херсоні
- У Херсоні поновив роботу Центр обслуговування платників
- Запоріжці спрямували до бюджетів громад 326 мільйонів гривень плати за землю