Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У Херсоні поновив роботу Центр обслуговування платників

 Центр обслуговування платників Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі поновив роботу в умовах дії правового режиму воєнного стану в обмеженому режимі, – про офіційно повідомиои на сайті підприємства.
Наразі в ЦОП можна отримати консультаційну та інформаційну підтримку щодо ліцензування торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами й обігу пального, оподаткування фізичних та юридичних осіб, а також обліку платників.
Адміністративні послуги, пов’язані з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків (ідентифікаційний номер), прийманням звітності та кореспонденції, тимчасово недоступні.
Графік роботи: з понеділка по п’ятницю – з 9:00 до 15:00.
Під час повітряної тривоги або у випадках відключення світла обслуговування відвідувачів ЦОП припиняється, тому просимо перед відвідуванням, заздалегідь телефонувати за номером «гарячої лінії»: 0953228412.
Нагадуємо, що найбезпечнішим є дистанційний формат спілкування та звітування за допомогою сервісу ДПС «Електронний кабінет» (https://cabinet.tax.gov.ua).
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН