Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Відома родинна пасіка з Херсонщини оголосила про закриття, бджіл віддають у добрі руки колег

Доволі відомий медовий бренд з Херсонщини Honey Moon Bear оголосив про закриття пасіки. Родинна справа кількох поколінь припинила своє існування після майже 9 місяців окупації, пише SEEDS. 

Бджіл, які вижили, пасічники вирішили віддати своїм колегам разом з вуликами, інструментами та кремувалкою. Про це медовий бренд повідомив на сторінках в соцмережах.

Маленька справа всього життя великого покоління пасічників, яка тільки починала розквітати, ось так потрошку закінчується.

 

 «Якщо ви це читаєте, значить у нас більше немає пасіки. Немає жодної бджілки і жодного вулика. Немає інструментів та всієї спадщини, які плекалися нашою родиною протягом чотирьох поколінь.своє існування. Це було дуже важке рішення для нашої родини. І ми навряд чи колись зможемо говорити про це без болю», – йдеться в повідомленні.


За словами пасічників через 1,5 роки війни та самотності вдалось вижити тільки кільком бджолиним сім’ям. Далі родина планує переїзд в іншу частину України.

 

«Аби повернути хоча б довоєнну кількість бджіл, потрібно декілька років невпинної праці та багато грошей. Будемо з вами відвертими: нажаль, зараз такої можливості ми не маємо.Ми обʼєктивно розуміємо, що наших ресурсів не вистачить на те, аби підтримати хоча б тих смугастиків, що вижили, та допомогти їм пережити ще не одну страшну зиму. Ми вже так багато втратили і, мабуть, ніколи не оговтаємося від цього до кінця. Ми не хочемо, щоб хтось із них іще постраждав», – додають Херсонські бджолярі.


SEED
Читайте на сайті інформцаійного видання “Український південь”:

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН