Про це повідомили в Благодійному фонді “Українці переможуть!”.
“Команда нашого фонду продовжує працювати на підтримку ЗСУ! Чергове авто, це вже девʼяте, та 210 кг найнеобхіднішої гумки перетнуло кордон в напрямку бойових дій на півдні України. Але спершу необхідно автівці пройти ТО в Одесі, потім розмитнення і постановка на облік. Разом ми сила! Вперед до перемоги!” – зазначив Ігор Йосипенко, засновник Благодійного фонду “Українці переможуть!”.Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419582850_399496599123273_3729701927408969052_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=T_BhZMh2anwAX_5a8dl&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfAvzngpEx5YuXNPinXUa1rdo9xC5AoEE-R2-OuuKUrvww&oe=65A9BDC0)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419420520_399496649123268_469749204273786370_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=QPPSZGbj0mEAX9n6mzY&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfC0Us4oA0PXXcNyHGuxZA8kunERQAh3uIlI1SUdXj9RIg&oe=65AA119B)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419962388_399496675789932_1317160823968339259_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=QfnBTD8SuyYAX9HPJT6&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfDD9AGmOrOsfuNhmURd6Y-qt3TJGDYZ7d0JTGB7mD3NTw&oe=65AA5D89)
![](https://scontent.fiev7-3.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419471970_399496562456610_2937698973022456885_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=WlMQ7nXHpTMAX9DmeCN&_nc_ht=scontent.fiev7-3.fna&oh=00_AfATj-wBREGKiRSz_PWWZQHDzDOFtfYdit5UnXviX6NNLQ&oe=65AAD778)
![](https://scontent.fiev7-4.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/419939216_399496629123270_5760613073607285399_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p720x720&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=c42490&_nc_ohc=iftmM64JpsAAX9cHax8&_nc_ht=scontent.fiev7-4.fna&oh=00_AfDYO9on5_b91doIF7N1PcxT-DBvNt9l5EZKCfk5DcatVw&oe=65AADEB1)
Схожі публікації:
- Волонтери доставили гуманітарну допомогу жителям села Урожайне на Бериславщині
- Весілля під обстрілами відзначили на Херсонщині
- Заклади культури в Херсоні пошкоджені обстрілами
- Під час обстрілу медичного закладу в Херсоні є постраждалі (фото)
- Чорнобаївська територіальна громада отримала шкільний автобус від благодійників