Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Херсонщині поліція виявила 5 фактів незаконного перебування іноземців на території України.

Цільові поліцейські профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант» тривали протягом 2 тижнів. Метою відпрацювання стали запобігання і протидія нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.
Як розповів начальник відділу міграційної поліції обласного главку Олег Шанько, основною метою відпрацювання було визначено зниження негативного впливу (вчинення адміністративних та кримінальних правопорушень) іноземців на публічну безпеку в Україні, протидія нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України в міграційній сфері.
За час відпрацювання були встановленні 5 фактів незаконного перебування іноземців на території України.
Усіх правопорушників поліцейські доставили до підрозділів Державної міграційної служби, де працівники ДМС склали щодо доставлених адміністративні протоколи за ст. 203 «Порушення іноземцями та особами без громадянства законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» КУпАП. Також працівниками поліції було направлено до підрозділів ДМС 15 обґрунтованих звернень щодо примусового видворення з території України громадян інших держав, які систематично порушують українське законодавство.
Крім цього, поліцейські повідомили про підозру у вчиненні кримінального правопорушення 46-річному громадянину іншої країни, який був викритий у наркозлочині. Наразі обвинувальний акт щодо нього перебуває на розгляді в суді.
Також поліцейські задокументували 3 адміністративних правопорушення, скоєні іноземцями.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН