Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

СБУ заочно оголосила підозру протоієрею РПЦ з Криму, який займається постачанням дронів для російської армії

Пособництво державі-агресору: підозрюється протоієрей Сімферопольської та Кримської єпархії УПЦ (МП).

Прокуратура автономії повідомила про підозру окупаційному протоієрею Сімферопольської та Кримської єпархії УПЦ (МП). Його дії кваліфіковано як пособництво державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України). Санкція статті передбачає до 12 років ув’язнення.

Із моменту окупації півострова у 2014 році, протоієрей активно підтримує владу РФ на окупованих територіях України.

Йдеться, що у 2022 році було створено так званий «Спеціальний гуманітарний центр Кримської митрополії», спрямований на підтримку російських військовослужбовців та «спеціальної військової операції», який очолив підозрюваний.

Підтримуючи ворога та проповідуючи ідею «руського міру», протоієрей систематично організовує збори для російської армії, що воюють проти Сил оборони України.

Підозрюваний розміщував інформацію про збори та заклики про допомогу державі-окупанту. Зокрема, «волонтер» збирав кошти на засоби захисту, маскувальні сітки, військову форму, медикаменти, опалювальні прилади, продукти харчування, предмети гігієни тощо.

Священик особисто брав участь у передачі зазначених речей армії РФ, неодноразово з’являючись з візитом на окупованих територіях Донецької, Херсонської та Запорізької областей.

Підорюваний активно висвітлює свою пропагандистську діяльність у соціальних мережах. А в листопаді 2023 року отримав медаль Міноборони РФ «За віру та служіння Батьківщині».
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН