Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Івано-Франківську 32-річний колаборант з Херсонщини отримав 10 років ув’язнення

Завдяки зібраним СБУ доказам 10 років отримав колаборант з «пенсійного фонду» загарбників на Херсонщині. – повідомляє управління  СБУ в Івано- Франківській області.

 На підставі зібраних слідчими СБУ в Івано-Франківську доказів засуджено колаборанта з тимчасово окупованої Горностаївської територіальної громади Херсонської області.

СБУ встановила, що житель села Велика Благовіщенка 1991 р.н. працює на загарбників «начальником відділу пенсійного фонду в Горностаївському муніципальному окрузі».
За даними СБУ, чоловік виявив свою проросійську позицію та почав пропагувати «руський мір» одразу після приходу військ агресора.
На початку 2023 року чоловік влаштувався на службу в окупаційний «пенсійний фонд». На цій посаді фігурант збирав списки місцевих мешканців, їздив районом у складі мобільного «офісу» та давав інтерв’ю проросійським пропагандистам.
Суд визнав фігуранта винним за ч. 5 ст. 111-1 Кримінального кодексу – колабораційна діяльність.
Після деокупації Херсонщини на нього чекає ув’язнення на строк 10 років, позбавлення права обіймати адміністративні посади на строк 15 років та конфіскація майна.

Розслідування проводила СБУ в Івано-Франківській області за процесуального керівництва Івано-Франківської обласної прокуратури.

 Читатйе на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Зооволонтери евакуювали поні з району Антонівського мосту на Херсонщині

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН