Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Під час обстрілів Херсона росіяни знищили склади трьох гуманітарних організацій – координаторка ООН

Гуманітарна координаторка ООН в Україні Деніз Браун засудила удари Росії по гуманітарних та інших об’єктах критичної інфраструктури у Херсоні, внаслідок яких були знищені запаси щонайменше трьох гуманітарних організацій.

Про це зробила заяву Браун.

«Я з жахом сприйняла новину про те, що чергова хвиля невибіркових ударів з боку Російської Федерації завдала шкоди об’єктам та критично важливим запасам щонайменше трьох гуманітарних організацій у Херсоні сьогодні. Склади Товариства Червоного Хреста України (ТЧХУ) та місцевої громадської організації “Щедрик” були спалені вщент, знищивши вкрай необхідні запаси гуманітарної допомоги. Постраждали також приміщення міжнародної НУО HEKS/EPER», – заявила координаторка ООН.

​Браун зазначила, що  обстріли також завдали шкоди житловим будинкам, медичному закладу та призвели до поранення мирних жителів у Херсоні.​ Російські обстріли впливають на здатність гуманітарних організацій виконувати свою роботу з порятунку життів і, зрештою, позбавляють мирних мешканців доступу до допомоги, коли вони її найбільше потребують.

Координаторка ООН знову нагадала, що невибіркові удари по цивільних районах заборонені міжнародним гуманітарним правом, а гуманітарні працівники, об’єкти та майно перебувають під захистом міжнародного гуманітарного права.

Читайте на сайт інформцаійного видання “Український південь”:

Науковець ХДУ поділився результатами досліджень: на місці Каховського водосховища відновлюється унікальна рослинність

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН