Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Гуменюк розповіла, як ЗСУ звільнятимуть лівий берег Дніпра: візьмемо мотивацією

Кількість російських військ на тимчасово окупованому лівому березі Херсонської області значно більша, ніж українських, однак ЗСУ мають перевагу в мотивації.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на речницю Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі Радіо Свобода.

“Ось це – місія самогубця, однозначно. Тому що правий берег – і вищий за лівий, і мости зруйновані. І підтримки там окупанти ніякої не мають. На лівому березі ситуація складна саме через те, що окупаційне військо там у великому обсязі. Дійсно, їх там більше за нас. Але ми візьмемо мотивацією”, – сказала Гуменюк.

Вона зазначила, що утримання плацдарму на лівобережжі Херсонської області має важливе значення насамперед для підтримки морального духу українців в окупації.

“По-перше, це дуже потужний психологічний момент для населення тимчасово окупованих територій. Люди перебувають вже майже два роки в окупації, і вони не мають іншого, більш потужного сигналу про те, що до них прийдуть, їх звільнять, ніж присутність наших військ на лівому березі. Також це дуже потужний психологічний момент і для окупаційних військ. Вони дійсно в дуже такому непростому стані, коли розуміють команду іти та штурмувати наші позиції”, – розповіла речниця.

РБК-Україна

Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:

Валерій Залужний нагородив військового з Херсонщини почесним нагрудним знаком “Хрест. Військова честь”

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН