Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

На Одещині відкривається резиденція Санти для дітей віком від 5 до 14 років

В Одеській області на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр Подільськ відкрили резиденцію Санти для дітей віком від 5 до 14 років. Упродовж грудня школярі можуть надсилати свої листи зимовому чарівнику, а наприкінці року кожна дитина отримає відповідь Санти та подарунок.

 

За словами директора освітнього простору та головного помічника Санти Олександра Таранюка, команда центру гарантує відповідь на кожний отриманий лист.

 

«Ми дуже хочемо, аби діти поділилися з нами своїми досягненнями, головними перемогами 2023 року та розповіли про себе й свою родину. Натомість Санта та його помічники дбайливо підготують відповідь для всіх учасників резиденції, а святкові олені доставлять її під кінець року — 30-31 грудня», — ділиться Олександр Таранюк.

Він додав, що резиденція Санти розраховує отримати щонайменше п’ять сотень листів з усієї країни, тож ельфи-помічники вже працюють над тим, аби ніхто не залишився без подарунків.

 

«Хоча фізично резиденція розташована у Подільську, передати листи можна через Гончаренко центри по всій Україні. Якщо ж наш простір ще не відкрився у вашому місті — скористайтесь зручним для вас поштовим оператором. Неважливо, як саме цей лист потрапить до Санти — важливо, аби ми могли подарувати маленьке диво якомога більшій кількості дітей», — додає Таранюк.

 

Резиденція Санти в Гончаренко центрі Подільськ прийматиме листи від малечі з 1 до 25 грудня включно. Аби передати святкове послання особисто в руки помічникам Санти, шукайте центр у вашому місті за цим посиланням. Адреса доставки дитячих листів Укрпоштою —  66302, м. Подільськ, проспект Шевченка, 4, Гончаренко центр Подільськ. Новою поштою листи надсилати до м. Подільськ, відділення №2, помічник Санти Олександр Таранюк +380994003718. Доставку до Санти сплачує відправник.

 

Довідка

 

Гончаренко центр – найбільша недержавна всеукраїнська мережа безкоштовних освітньо-культурних та волонтерських просторів, заснована у 2021 році. Головна ціль проєкту – надихати та надавати необхідні знання людям будь-якого віку для покращення їхнього майбутнього. Важлива складова проєкту – платформа Гончаренко Центр. Онлайн, що пропонує безкоштовні уроки іноземних мов для всіх охочих.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Легендарний японський волонтер стане Святим Миколаєм для дітей Харкова

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН