Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

До Херсона повернулися в’язні, примусово вивезені окупаційною владою до Краснодара

Про це повідомили в Херсонському  обласному  Центрі  реінтеграції бездомних і звільнених осіб “Надія”.

Цей центр нещодавно поповнився новими жителями, який окупаційна влада  примусово вивезла до  росії.

“Віталій та два Олександри відбували покарання у 90 колонії в місті Херсон. Під час окупації чоловіків вивезли спочатку на Лівобережжя до Збур’ївки, а потім до росії в колонію Краснодара. Проте,  як тільки звільнились, вони повернулись на рідну Україну”, – розповідає керівництво центру.

 

Чоловіки перетнули український кордон через Сумщину і поїхали до Києва, оскільки власні домівки у Каховці та інших селах Лівого берега- досі під окупацією.

“Проте їм таки довелося приїхати назад на Херсонщину, щоб знятись з обліку зниклих безвісті, куди їх записали після викрадення росіянами. Коли чоловіки ще перебували на Лівобережжі – їм хтось (можливо у Червоному Хресті) розказав про Центр “Надія”, що туди можна звернутися у випадку, якщо не буде де жити. Тож, по приїзді у Херсон, звільнені відразу звернулися до нашого Центру. Ми, звісно, відразу надали їм проживання та харчування.  За три доби чоловіки змогли оформити необхідні документи та знову евакуювались до Києва, де їм пообіцяли гуртожиток і соціальну підтримку. А ми вчергове були раді допомогти тим, хто цього потребував)”, – додали в дописі Центру  реінтеграції бездомних і звільнених осіб “Надія”.

Читайте на сайті інформаційного видання “Український південь”:

Знищено на лівобережжі Херсонщини в Новій Маячці командно-штабну машину російських військових (відео)

 

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН