Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Поліцейські затримали злочинну групу, яка викрала обладнання з філії підприємства критичної інфраструктури

Четверо фігурантів в нічний час винесли зі складських та виробничих приміщень заводу запчастини до спецтехніки з вмістом дорогоцінних металів на 4 млн 400 тисяч гривень.
Встановлено, що фігуранти ретельно готувалися до вчинення злочинів – відстежували маршрути руху охорони промислового об’єкта, вивчили розташування камер нагляду. Надалі в нічний час в обхід охорони та відеоспостереження проникли на територію підприємства, звідки викрали дороговартісні запчастини, – повідомили в пресслужбі Національної поліції України.
Організував злочинні оборудки 30-річний мешканець Києва, який займався перевезенням та збутом викраденого, розподілом коштів між учасниками угруповання.
Троє його співучасників займалися безпосередньо демонтажем та викраденням обладнання. Усі вони жителі столиці, один з яких раніше притягувався до кримінальної відповідальності за злочин, пов’язаний з незаконним обігом наркотиків.
В ході проведення санкціонованих обшуків за місцями проживання фігурантів, в гаражних приміщеннях, місцях збуту краденого, поліцейські вилучили неспростовні докази причетності до злочинів – викрадені запчастини, автомобілі, знаряддя злочину, за допомогою яких здійснювався демонтаж обладнання та інші.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН