Через посилення інтенсивності російських атак на Бериславщині триває обов’язкова евакуація родин з дітьми у примусовий спосіб з 17 прибережних населених пунктів району, де залишається 195 дітей.
“Завдяки спільним зусиллям місцевих військових адміністрацій, а також невтомній праці волонтерів гуманітарної місії “Проліска” та ГО “Парк та особливі друзі”, сьогодні, 27 жовтня, вдалося евакуювати з Бериславської та Милівської територіальних громад 51 жителя, серед них 23 дитини та 4 людини похилого віку”, – повідомили в Бериславській РВА.
.
З приводу евакуації звертайтеся до старости населеного пункту, начальника місцевої військової адміністрації або за телефоном гарячої лінії Бериславської районної військової адміністрації: (066)027-82-51.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395446600_288572700674734_7487728197246037561_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=7SANQ4GoA_oAX-YC-qU&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAojCuU8bNxQ5RruYIMSnxqXMXJOhP_5c5WnK0-LfgAGA&oe=654032C8)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395447325_288573304008007_3005270050699224335_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Zhg0AFqxZNEAX8DB_mA&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDQvnI6y92csFA8Qk_UQCXJbm7WocYfO88ny8zYzO6Y3g&oe=65412AA7)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395473855_288573330674671_5451124813692927014_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=hSC0JHKFNJsAX-wwl8x&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfAJWAtWf0tRMS4MjkPf0_rZOvtwgUPT_ehwF8rnnKCX0A&oe=6541B4DA)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395176826_288572500674754_5078056451347616064_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=uYFruHrw0aEAX8TxRpC&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfC5ir1lrfSrN9sUkCEGCbxh52ovaBcQaMntHlizfDWx-g&oe=65401B57)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/395164319_288572547341416_6291401415056205719_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=eIAjn9GAuV0AX_3FHAZ&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfC8WT5tjyN0vgn3pQobkLXXQPin203CvgmV36m4mMcPNw&oe=6540F37C)
Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Схожі публікації:
- Три ворожі снаряди поцілили у лікарню в Бериславі
- Під час обстрілу Качкарівки на Херсонщині загинула місцева мешканка
- Волонтери з Данії привезли для жителів Бериславщини гуманітарну допомогу
- Волонтери доставили гуманітарну допомогу жителям села Урожайне на Бериславщині
- Бериславська лікарня потрапила під обстріл: є постраждалі