Комфортне, якісне та вчасне надання адміністративних послуг як до війни, так і на даний час залишається пріоритетним напрямком роботи відділу ЦНАП виконавчого комітету Кочубеївської сільської територіальної громади.
“З допомогою «Мобільного кейсу» адміністратори ЦНАП провели прийом громадян на віддаленому робочому місці, у селі Свободне Пригір’ївського старостинського округу, під час роботи було надано 33 адміністративні послуги”, – повідомило керівництво громади.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/393970338_344267088261528_2400027007525885086_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=nM5MSMiV6nMAX80W7Xh&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfD72NSdswa7uLTDJVZJtEAFq-x5j5lz7-MfzlWq1zGcFg&oe=6536C8D0)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/393953770_344266998261537_1772124752503856705_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=tXf-jYAuSYcAX_WBKKK&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfA0SfYlaysj_lUIg2QtzQvmbn1DLxJpX5TNu5CsQqRWpQ&oe=6536B8E7)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/394137613_344267001594870_2989556332878383708_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=MypGQSYdU3wAX-GtHBR&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfC6xOJAy6ZO8z2YlnzX7D_ghRAKsnlLaGSA2-kevM6OKw&oe=6537EE32)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/394358750_344266994928204_7102441584670880856_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=uoFmFazFB6oAX_Y8vJk&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfDhaSsC-rPCd5lHfnaxOj2xPfsySBTk0orkLKtNrEDBZg&oe=6536F7BE)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/394414070_344267091594861_1271644576804190430_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=FDSV_Lj1p-MAX8UG7PB&_nc_oc=AQnMc2jEVpXXBiyaCt9c7ZMkPb7cStNVaL6A8-NTKRrsWiybtPH6R7625opPEH7hIK8&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDS2slvG2qNLz53xDbIgC6f_Sn6zSOsYgM1pNvRYOJgUA&oe=6537D961)
Схожі публікації:
- Херсонець проведе за гратами 6 років за крадіжки, вчинені в умовах воєнного стану
- У Херсоні звільняють посадовця, підозрюваного у державній зраді
- Дітей продовжують евакуйовувати з Херсонщини (відео)
- Староста Новомиколаївки пішла на співпрацю з окупаційною владою, аби не втратити посаду
- В Херсонській області зафіксовано викиди забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок ракетних обстрілів