Встановлено, що 46-річна житомирянка вимагала винагороду за виготовлення документів та сприяння у занесення відомостей до системи «Шлях» про військовозобов’язаного чоловіка. Це давало йому можливість безперешкодно покинути Україну під виглядом водія, який здійснює перевезення гуманітарної допомоги автотранспортом.
Слідчі з’ясували, що влітку з керівницею благодійної організації познайомився місцевий житель, який вирішив співпрацювати з фондом та надавав гуманітарну допомогу жителям Херсонщини. Згодом жінка повідомила, що може організувати для нього перетин державного кордону України. Така послуга буде коштувати близько 1500 доларів США.
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
Зібравши докази протиправної діяльності, днями слідчі слідчого управління ГУ Національної поліції області оголосили жінці про підозру у зловживанні впливом (ч. 3 ст. 369-2 КК України) та в організації та сприянні в незаконному переправленні особи через державний кордон України (ч. 3 ст. 332 КК України). Судом їй обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.
![▫️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t54/1.5/16/25ab.png)
![▪️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td3/1.5/16/25aa.png)
Джерело -поліція Житомирської області.
![Возможно, это изображение 1 человек и текст](https://scontent.fiev17-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/386233656_699563272202990_8011032421033830582_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=49d041&_nc_ohc=6H0WuO1KOVoAX98zL2v&_nc_ht=scontent.fiev17-2.fna&oh=00_AfDAfZU_A4T08bZPMODkM21lXKBkM32Yuutt8QZbKQOq2A&oe=652471DA)
Схожі публікації:
- Херсонець проведе за гратами 6 років за крадіжки, вчинені в умовах воєнного стану
- У Херсоні звільняють посадовця, підозрюваного у державній зраді
- Дітей продовжують евакуйовувати з Херсонщини (відео)
- Староста Новомиколаївки пішла на співпрацю з окупаційною владою, аби не втратити посаду
- В Херсонській області зафіксовано викиди забруднюючих речовин або суміші таких речовин в атмосферне повітря внаслідок ракетних обстрілів