Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Вихованець Херсонського фахового спортивного коледжу завоював бронзову медаль на Чемпіонаті світу в Сербії

Василь Михайлов, вихованець Херсонського фахового спортивного коледжу, майстер спорту із вільної боротьби, багаторазовий переможець Чемпіонатів Європи та призер чемпіонатів світу різних вікових категорій, учасник 32 Олімпійських ігор в Токіо здобув чергову допомогу.

У вересні змагання проходили у м.Белграді (Сербія), де Василь Михайлов здобув бронзу.Тренер Василя – Роман Павлов чимало приділяє уваги своєму вихованцю, який з року в рік досягає все кращих результатів.

Так минулого року Василь Михайлов виборов бронзову медаль на дорослому чемпіонаті світу, він є членом збірної команди України. Перемога Василя Михайлова є значущою. Бо останній раз  медаль херсонці виборювали  з дорослого чемпіонату світу у 1997 році ( Асанов Ельдар -2 місце),  а на чемпіонаті світу в Україні – у 2019 році (Хоцянівський Олександр -3 місце).