Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Співачка SOWA зняла в покинутому храмі кліп на пісню “Дім” про її рідний Херсон

Співачка SOWA представляє відео на пісню про місто Херсон, звідки походить сім‘я співачки, та їх дім, який зараз в окупації, – повідомляє maydan.drohobych.net.

“Це більше ніж просто патріотична пісня, тут йдеться про відстоювання своїх прав та своєї землі. Навіщо мені чужа мова, якщо в мене своя? Тут про те, які ми різні народи із нашим ворогом. У нас різна кров. В той час, коли вони керуються ненавистю, ми керуємось любов’ю до своєї землі”, – розповідає співачка.

Відеоробота на пісню “Дім” – символічна. Від самого місця – до костюмів та сюжету. Обрали костьол святої Марії Магдалини, який був збудований   між 1924 та 1930 роками в стилі ар-деко за проєктом архітектора Броніслава Віктора.

Також  у цьому костьолі була знята перша українська детективна стрічка “Злочин з багатьма невідомими” за мотивами твору Івана Франка.
Костюми до кліпу створила подруга співачки, відома дизайнерка Марія Старчак. Костюми створені не на комерційній основі –  з метою привернути увагу до ситуації в Україні, та зруйнованих міст.
Режисером кліпу став Ярослав Савчак, який зміг втілити в реальність творчий задум співачки SOWA: “Для мене це більше ніж відеоробота. Це найбільш творча робота. Тут ми втілили все як я собі уявляв. Ми поєднали місце і образи, посил і сюжет. Ця пісня як і відеоробота – про незламність нас як нації, вони можуть зруйнувати наш дім, але не зруйнують ніколи нас”.Щодо майбутніх планів співачка ставить перед собою мету продовжувати допомагати нашим ЗСУ, дітям та тваринам які постраждали від нашого ворога. А також з командою готується до сольних концертів та прем’єри альбому, який буде презентований уже цього літа.
 

Читайте на сайті інформаційного видання “Український Південь”:
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН