Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Будівельники з різних міст України взяли участь у форумі в Миколаєві

У Миколаєві  відбулася  важлива подія зібрала представників будівельної галузі з усього півдня України.

Конференція “HR Технології будівельної індустрії 2023: Виклики, Завдання, Перспективи” пройшла в приміщенні ВСП МБФК КНУБА.

Організаторами конференції були Спілка Будівельників Півдня України та ВСП МБФК КНУБА, які об’єднали свої зусилля для створення форуму, призначеного для вивчення найновіших технологій та викликів у сфері управління людськими ресурсами в будівельній галузі та налагодження співпраці між бізнесом та освітянами.

Конференція вразила активністю та діалогом між учасниками, адже було піднято багато важливих питань:

Створення учбового полігону для студентів, де вони матимуть можливість набувати практичний досвід у різних аспектах будівництва.

Запуск дуального навчання, яке передбачає практику студентів на реальних будівельних майданчиках та виробництвах вже з другого курсу.

Регулярні зустрічі та нетворкінг учасників на базі коледжу для обміну досвідом та спільних проектів.

Залучення нових членів до Спілки Будівельників Півдня України для розширення мережі контактів та об’єднання зусиль у вирішенні сучасних викликів будівельної індустрії.

Був підписаний меморандум про співпрацю між Спілкою Будівельників Півдня України та ВСП МБФК КНУБА, спрямований на підтримку в освітньому процесі.

Перша частина конференції була присвячена виступам від видатних постатей у галузі будівництва та управління ресурсами. Серед спікерів були:

Юрій Григорович Бондаренко, директор коледжу.

Людмила Андрєєва, заступник директора Миколаївського обласного центру зайнятості.

Арсен Гаспарян, начальник управління молодіжної політики Миколаївської міської ради.

Євген Поляков, головний архітектор м. Миколаєва.

Володимир Запальський, заступник директора коледжу.

Альона Замелюк, Голова Спілки Будівельників Півдня України.

Наталія Присухіна, директорка та співзасновниця школи управління будівельними проєктами “PRO PM”; співвласниця IT-компанії “LEO Consulting”.

Серед ключових спікерів були Михайло Кушнір, який презентував інноваційну ERP/CRM систему для будівельної галузі, спрямовану на контроль всіх етапів будівництва та управління людськими ресурсами.

Олександр Каращук розглянув важливість BIM технологій для будівельних компаній та представив програмний комплекс CLS, який спрямований на оптимізацію будівельних процесів та раціональне використання ресурсів.

Загалом, конференція “HR Технології будівельної індустрії 2023” стала важливим подією для галузі, де інновації та співпраця були в центрі уваги.

 

Учасники заходу висловили надію на подальшу співпрацю та розвиток будівельної галузі в Україні. Разом ми будуємо майбутнє цієї важливої галузі!

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН