Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонський театр показав виставу про окупацію в чотирьох містах

Херсонський театр Куліша гастролює країною з виставою «Лишатися (не) можна…» про життя в окупації та виїзд на підконтрольну Україні територію.

Покази відбулись уже в чотирьох із восьми міст. Почали тур 1 серпня у місті-герої Миколаєві в академічному художньому драматичному театрі. Після трупа вирушила в Кропивницький, де працювала на малій сцені Театру корифеїв. Під час показу була повітряна тривога і довелося призупиняти виставу. Після глядачі повернувся й актори дограли на повну залу.

«На емоційну складову це не вплинуло, навпаки, було навіть щемливіше, адже підкреслило наші реалії», – говорять у театрі Куліша.

Далі актори вирушили в Черкаси, де працювали в драматичному театрі ім. Т. Шевченка. Колектив був вражений містом, про що розповідав на сторінці Instagram театру та в Telegramканалі «Херсонський театрал». Серед зареєстрованих глядачів було багато ВПО не тільки з Херсона, а й зі східних областей країни.

Актори працюють на сцені через добу. І вже 7 серпня вони показали виставу вчетверте у столиці в Національному академічному драматичному театрі ім. Л. Українки, де, власне, восени минулого року і створювали «Лишатися (не) можна…».

На виставі було чимало поважних гостей, зокрема в.о. міністра культури та інформаційної політики Ростислав Карандєєв. Також прийшли давні друзі театру Куліша й колеги, які тимчасово проживають у столиці.

Наступні міста – Житомир, Івано-Франківськ, Львів та Херсон.

Тур відбувається за підтримки Українського культурного фонду в межах проєкту «Ми не хотіли виїжджати…».

Фото: Сергій Кононенко

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН