Прокурори Херсонської обласної прокуратури затвердили та скерували до суду обвинувальний акт стосовно місцевого мешканця за фактом пособництва державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).
Слідством встановлено, що обвинувачений під час тимчасової окупації Херсонщини, будучи керівником місцевого комунального підприємства, пішов на співпрацю з ворогом. Він перереєстрував очолюване ним підприємство за законодавством рф, організовував ремонт військової техніки окупантів, забезпечував ворожі війська транспортом для перевезення особового складу.
Надавав ворогу транспорт для перевезення ув’язнених однієї з колоній на будівництво інженерно-фортифікаційних споруд у Снігурівському районі Миколаївської області.
У вересні 2022 року за його вказівкою у маршрутному автотранспорті міста було розміщено агітаційні матеріали для проведення організованого рф псевдореферендуму.
Окрім того, він сприяв вивезенню загарбниками на тимчасово окуповане лівобережжя регіону автопарку, який налічував понад 30 автобусів.
Спеціальне досудове розслідування здійснювалось УСБ України в області.
Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Схожі публікації:
- Завдяки ДБР судитимуть матроса-зрадника з АР Крим, який пішов воювати проти України та потрапив у полон на Херсонщині
- За державну зраду заочно судитимуть трьох депутатів Севастопольської міської ради
- СБУ ідентифікувала помічницю російських спецслужб в окупованому Херсоні
- Вступили на службу до окупаційного райвідділу поліції – за колабораціонізм судитимуть трьох мешканців Херсонщини
- Правоохоронці затримали грабіжника після п’яти років переховування