Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Миколаївська прокуратура намагається повернути у державну власність землі національного парку

Робота органів прокуратури щодо повернення державі земель Національного природного парку «Бузький Гард» продовжується

Миколаївською обласною прокуратурою до суду подано позов в інтересах держави в особі Миколаївської облдержадміністрації та Національного парку про повернення земель природно-заповідного фонду загальною площею 5,6 га вартістю 168 млн грн.
Прокуратурою встановлено, що органом місцевого самоврядування Вознесенського району, всупереч вимогам діючого природоохоронного законодавства, незаконно передано у власність громадян три земельні ділянки площею 1,89 га кожна, за рахунок земель Національного природного парку «Бузький Гард» для ведення особистого селянського господарства.
Внаслідок цих незаконних дій, особливо цінні землі природно-заповідного фонду загальною площею 5,6 га вибули з державної власності та були передані у приватну власність громадян під виглядом земель сільськогосподарського призначення.
Наразі, судом відкрито провадження у справі, її розгляд триває.

Довідково: Національний природний парк «Бузький Гард» створений відповідно до Указу Президента України 30.04.2009 №279/2009 та має площу 6 138,13 га. Парк відповідно до вказаного указу отримав статус території природно-заповідного фонду загальнодержавного значення та є об’єктом Смарагдової мережі Європи.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН