Учні Херсонської багатопрофільної гімназії №20 імені Бориса Лавреньова Херсонської міської ради впевнено продовжуть підкорювати не лише державні, а й міжнародні олімпи.
На сайті гімназії привітали ученицю закладу з перемогою.
“Вітаємо юну дослідницю Надію ЛИСЕНКО, ученицю 11 класу (учитель Світлана ЛАСЬКА), яка 21 березня 2023 року виборола почесне ІІ місце на Міжнародному фестивалі з інженерії, науки та технологій «I-FEST» у Тунісі (м. Монастір). Науковий проєкт талановитої гімназистки з біології, презентований англійською мовою, увійшов до 8 найкращих серед 1500 робіт із 35 країн світу. Учениця вразила світових експертів своїми ідеями, розробками, талантом і наполегливістю. Бажаємо й надалі підкорювати наукові вершини!”, – написали в дописі.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337304025_1207542393456863_4415120397815239536_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=qrN2JVQMBfAAX_4_KEk&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAr6o4nq3dYLXpfj_M6NgG44FyulOqEMojIjoJSNoe0Sg&oe=642499EC)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337300649_6749083435106850_4099787249020965933_n.jpg?stp=dst-jpg_p480x480&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=i11VFg0WoAoAX-bAJw_&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfD_18uS-M2xq9Rr7pzTx9yP9fEYAWjs-DiVLK2AdHqRAQ&oe=64253C87)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337431117_203034082348846_1370217988985253973_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=NFrlfqFdh88AX_K1MDF&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCwLKKPaaEdbLsUyHnW9npKeKS4XISkvYHnm1i96VGrFw&oe=64248AAC)
Схожі публікації:
- Херсонським пенсіонерам продовжують виплачувати пенсії
- У міськраді розповіли, скільки заборгували підприємства своїм співробітникам
- Адмінштрафи принесли до херсонського бюджету понад 700 тисяч гривень
- За пів року херсонська митниця розглянула 76 справ та наклала понад 2 мільйони гривень штрафів
- Бюджетна комісія розглянула питання розвитку спорту в громаді