Відновлення у Нововоронцовській селищній громаді Бериславського району Херсонської області продовжується!
Організація ZOA допомагає у відновленні будинків любимівці
“ZOA” — це міжнародна організація з надання допомоги та відновлення. Вони допомагають людям, які постраждали від насильницьких конфліктів і стихійних лих у нестабільних умовах. Але також підтримують людей у кризових ситуаціях.
За два місяці реалізації проєкту “Zoa Проєкт Ремонту Притулку — Херсонська область” у селі Любимівка було відновлено понад 50 приватних будинків, власники яких відносяться до вразливих категорій.
Проєкт реалізували у декілька етапів. Першочергово група фахівців робила заміри покрівлі, вікон та дверей будинку. Потім складалася проєктно-кошторисна документація, де були враховані ціни будівельних матеріалів та робіт. Наступний крок — організація виділяла кошти, а власники будинків закупляли дані матеріали та знаходили робітників для виконання ремонту.
![🙌🏻](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t51/1.5/16/1f64c_1f3fb.png)
Завдяки Вам люди вірять у швидке відновлення та відбудови України. Адже для кожної людини головне — це її домівка. Ще раз дякуємо.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336879131_767850551234843_3370700965931532052_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=MTZTDkMLfMkAX-T6l6P&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCPfsoAihgECh8iRqTTlN2moDq7fNrRbrOVYaYm24JlDw&oe=641D5F14)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/337140461_232324805955152_2242919971991013160_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=unLH3URXgvQAX9LxKt_&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfDz6Qh1_i6Cl5vdttuf-g9qIApzIWalls3M1cReKM_YqQ&oe=641E3ED1)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336895297_2296194120559785_4360366198384216684_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=-03UpP5FG4UAX9r2kLj&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfCoWloHOt8XyUn_jHtNyKWl3alWPoh1e-L5IPqXQzRSVw&oe=641DA46C)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/336923112_911309180121745_9094642174343306781_n.jpg?stp=dst-jpg_s960x960&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=HXqwxgP85NoAX98knp2&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfC7ABjBaeS4UBDvAHgO4oxi4BDNjtsAwjGaC25uozgUYw&oe=641E09ED)
Схожі публікації:
- Жителі Черкаської області привезли гуманітарну допомогу до Нововоронцовської громади (фото)
- У Любимівці громадську зупинку розфарбували в українській символіці
- Перший гуманітарний вантаж отримала Бериславська лікарня від Обухівського району Київської області
- Волонтери Благодійного фонду “Українці переможуть!” доставили гуманітарну допомогу до Берислава
- У населених пунктах Нововоронцовської громади відкрито пункти незламності