Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Стало відомо, чому не приходять гроші ВПО: причини затримки виплат, так як їх отримати

Стало відомо, чому не приходять гроші

Україна перерахувала понад 42 млрд грн допомоги ВПО, проте деяким переселенцям затримують виплати. Названо причини, через які люди не отримують гроші, та як виправити цю проблему.

Стало відомо, чому не приходять гроші ВПО: причини затримки виплат, так як їх отримати  - today.ua

Допомогу переселенцям на проживання планують виплатити до кінця поточного року. Про це повідомила міністр із питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук. Вона уточнила, що кошти нараховують тричі на місяць – 3-го, 12-го чи 23-го числа. Гроші можуть не надійти на рахунок протягом місяця і триваліший термін, якщо виникли проблеми технічного характеру.

Наголошено, що труднощі з виплатами на першому етапі виникали у ВПО, які навесні подали заяву через додаток “Дія”. Справа в тому, що обласні військові адміністрації мають визначати таких людей та подавати списки до Міністерства соцполітики, а потім централізовано проводити нарахування. Із цим виникають складнощі, тому люди змушені звертатися до відомства самостійно.

Переселенцям порадили при затримці в отриманні допомоги особисто звертатися до Центру надання адміністративних послуг або підрозділу соцзахисту із запитом про статус виплат.

Стало відомо, чому не приходять гроші ВПО: причини затримки виплат, так як їх отримати

У разі, коли допомога призначена, але кошти не нараховані, можна звертатися до Мінсоцполітики, яке є розпорядником бюджетних коштів та несе відповідальність за виплати ВПО.

Довідки надають за телефонами: (044) 289-70-60, (044) 289-86-22, 1539 або електронною поштою zvernennya@mlsp.gov.ua. У Мінреінтеграції працює гаряча лінія за номером: 0 800 750 107.

 

Поділитись публікацією

Один коментар

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН