Про це повідомили на сторінці у ФБ Департаменту охорони здоров’я Одеської
ОДА.
– Відбувся робочий візит до Одеської області міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіной. В ході відрядження міністр ознайомилась з умовами, в яких проходять фізичну та психологічну реабілітацію Захисники і Захисниці.
Серед основних об’єктів, які планувала відвідати Юлія Лапутіна, був і КНП «Одеський обласний очний шпиталь інвалідів війни», де надається сучасна кваліфікована допомога, закрема й реабілітаційна нашим Захисникам та Захисницям.
Поспілкувавшись з командою професіоналів і пацієнтами закладу, міністр підкреслила, що заклад системно працює і що важливо, допомога воїнам є комплексною, як медична так і психологічна.
«Ветеранська політика буде присутньою в нашому життя багато років наперед. Тому
основна роль подібних закладів подолання наслідків травм війни, стресу, забезпечення профілактики виникнення та загострення психічних розладів, підвищенню рівня якості життя Захисників та Захисниць України, а також їхніх сімей та родин загиблих Воїнів», – зазначила міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна.
За словами директора Департаменту охорони здоров’я ООВА Наталії Одарій-Захар’євої, психологічна допомога в закладі саме спрямована на відновлення або компенсацію порушених психічних функцій, медиками створенні усі умови для повноцінного виходу із психологічної кризи з метою збереження здоров’я Захисників, а також відновлення боєздатності aбo працездатності, психічних та соціальних механізмів адаптації.
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/318348520_493999112835777_349958543483072894_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=3L-60NMw4ZQAX-UrV9Q&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfAFWa9DSTgB6eW3zijYzox6R6g9sbcpObGvVDEGHM6sIQ&oe=639A8509)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/318173016_493999119502443_4034451685424277055_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=1dtUAyvyWxwAX8-HHEN&tn=EGm36ELbPwKVNsxG&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AfDNJcj_4IPfcCsvBv8WLtLopFfyT8Ft9d50UyGKvxANUg&oe=639AF7FA)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/318242296_493999136169108_1147255467487500952_n.jpg?stp=dst-jpg_p720x720&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=2DFk-SJTZrwAX9ctKz8&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfBw64aCZkPTl1-QmbSYLJgkCbVNXQmSvAv6bN4DBEhGrA&oe=639B0284)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/317079214_493999152835773_8345793728193903224_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZwbpKzlPqbgAX9jotb1&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AfBMUQRDEMloprYwpgiwiSLoTYgQXK9pt6ap_KZkHFpA0A&oe=639AEF24)
Схожі публікації:
- «Кіборгу» Віталію Григор’єву скасували повідомлення про підозру
- Бывший губернатор Одесской области может стать вице-премьером
- Одеський депутат випав з вікна багатоповерхівки
- Гучні звільнення в Одесі: чиновник лишився посади через халатність під час епідемії
- Слуги народу та корабельна сосна. Усе про гендерний скандал у президентській партії