Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У деокуповані села Бериславщини волонтери привезли гуманітарну допомогу

Про це написав на своїй сторінці  голова Благодійного фонду “Українці переможуть!”

Ігор Йосипенко:

– У Качкарівка – це Україна. Тільки-но ЗСУ офіційно повідомило про звільнення його, разом з командою волонтерів “Українці переможуть!” вирушили з гуманітарною допомогою.

Тепла зустріч з моїми земляками. На жаль, вони останній час проводили більше в підвалах будинків і погребах, ніж у спілкуванні один з одним. Качкарівка була під обстрілом, російські військові і мародерили, і знущалися над проукраїнськими активістами.

У центрі населеного пункту адміністративні будівлі пошкоджено. По селу є замінування, є і випадок загибелі місцевого жителя через це. Вже працюють інженерні служби над відновленням комунікацій у селі. Жителі пройшли через окупацію, ставши сильнішими та згуртованішими. У них є бажання відновити все пошкоджене, аби всі жителі вернулися до нормального життя.

Дякую Юрію Максимовичу Бутівчаку, старості села, за тверду проукраїнську позицію,за турботу про земляків, адже кожного жителя села він підтримував, об’єднуючи навколо всіх.

Наше підприємство “Злато Таврії” і надалі надаватиме допомогу, зараз стоїть завдання – відновити інфраструктуру, бо зима попереду, а в селі залишається чимало пенсіонерів, які не хочуть покидати рідні місця.

Наприкінці зустрічі особисто повісив український прапор на найвищій точці села, качкаряни довели, що вони гідні правнуки сміливих козаків, які боролися за незалежність нашої держави.

Українці переможуть!

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН