Допомогу волонтери Благодійного фонду “Українці переможуть!” відвезли до визволених сіл Нова Кам’янка та Петропавлівка, які були нещодавно звільнені ЗСУ.. Про це повідомив Ігор Йосипенко:-
Тільки-но офіційно ЗСУ підтвердило звільнення Нової Кам’янки, Милівської громади, як наші волонтери БФ «Українці переможуть!» туди та в сусіднє село Петропавлівку доставили продукти харчування та питну воду. Як ніколи люди вдячні були саме за воду. Ми їх запевнили, що в найкоротші дні обов’язково вчергове до них завітаємо.
Ніхто не обіцяв, що все буде легко. Пройшовши всі необхідні узгодження та блокпости наша команда дісталася до місця призначення аж на вечір, а зворотній шлях чималий, і треба подолати його до настання комендантської години.
Люди радо нас зустріли адже це перша допомога яку вони отримали за сім місяців війни. Особливо цікавим виявилося спілкування з мешканцями Петропавлівки. Юні мешканці навипередки розповідали різні ситуації з воєнного життя, які їм прийшлося пережити чи почути.
Ну і зазвичай, як ви всі очікуєте, надаємо фотозвіт, поки що, з села Петропавлівка. Якість не дуже бо день добігав кінці але у вас буде можливість побачити ваших рідних, знайомих, а у наших партнерів зє можливість проаналізувати якість та системність нашої роботи.
Якщо ви хочете фінансово долучитися до роботи нашої команди, надаємо реквізити, за якими можна перерахувати кошти:
Благодійна організація Бдагодійний фонд «Українці переможуть!»
Код ЄДРПОУ – 44749839.
– ₴ UAH валюта (Українська гривня), №UA 543052990000026006031028649, МФО 305299, Західне ГРУ ПАТ КБ”ПРИВАТБАНК”;
– $ USD валюта (долар США) № UA723052990000026004011024762, МФО 305299, Західне ГРУ ПАТ КБ”ПРИВАТБАНК”;
– € валюта EUR (євро) № UA703052990000026000001028114, МФО 305299, Західне ГРУ ПАТ КБ”ПРИВАТБАНК.
– PayPal Yosypenkoi@ukr.net
![☎️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/ta9/1.5/16/260e.png)
+380 (97) 450 76 19, з 9:00 – 17:00.
![⚙️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t14/1.5/16/2699.png)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
![📎](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7/1.5/16/1f4ce.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t8b/1.5/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311620534_200471649025770_7070632591177343523_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=6SfhK8CmFI4AX_XVVTx&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AT_7H67mhyCAsi91xA-HqIFVUO2Vfzs7rDCYQwvblOK2tA&oe=634D67B2)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311196652_200472419025693_1140182290133971808_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=7F2nzIGLq_wAX_e4lOb&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AT9_lNf1QsvJqiYjKOqMXVRGVUxefp5osZJd_z3ZxZMFfw&oe=634F1D61)
![](https://scontent.fiev25-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311668142_200473422358926_987275353143430969_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p526x296&_nc_cat=102&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=tIfizbN0hhwAX-4hGg-&_nc_ht=scontent.fiev25-1.fna&oh=00_AT-yMo5Uwo1_TjNjydCYheVYN7idra8BP4jQ_mkz7emYLw&oe=634E77A0)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311161473_200472165692385_8709883777943682087_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=104&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=BGHZ-96vBYMAX9ZCMqy&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AT_2nbIkqfZKPZBOvCKNkCS_YsJ6lcHLxjoi5vognm2BRA&oe=634DE53A)
![](https://scontent.fiev25-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/311615363_200478992358369_4678164264644085192_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg_p600x600&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=ZFHxwlXsieoAX-kWE0V&_nc_oc=AQmZDmAvYGsWhPfYj-4xn89cROWAZ5Ngjh1VeyHn3c5N-TQz47jlkJvUz2HT68NYbXU&tn=EGm36ELbPwKVNsxG&_nc_ht=scontent.fiev25-2.fna&oh=00_AT_WUpcADI0A5o453Ev0JpgmWd57d3jrMZx5UA5ALvG2RQ&oe=634EABB2)
Схожі публікації:
- Волонтери Благодійного фонду “Українці переможуть!” прозвітували про роботу в 2022 році
- Волонтери на Бериславщині доставляють гуманітарну допомогу під обстрілами
- Волонтери під обстрілами оперативно евакуювали жителів сіл Новоберислав та Милове до Кривого Рогу
- Волонтери доставили гуманітарну допомогу в села Бериславського району
- Волонтери Благодійного фонду “Українці переможуть!” відзвітували за рік роботи у Бериславському районі