Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Одеські аудитори виявили меблі-«фантоми» в Красносільській школі

Працівники Південного офісу  Держаудитслужби провели перевірку дотримання вимог законодавства у сфері публічних закупівель та інших нормативно-правових актів Управлінням освіти Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області.

Ретельно вивчили три закупівлі, які зробило  протягом 2017-2020 рр. у системі «ProZorro» Управління освіти Красносільської сільради для Красносільської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Перевіркою встановлено завищення вартості ремонтно-будівельних робіт на суму більш ніж 1 млн грн та відсутність придбаного обладнання та устаткування на суму понад 2,6 млн грн.

Аудитори встановили факт закупівлі та оплати подальшого монтажу і підключення обладнання, яке в школі наразі відсутнє. Наприклад, 2 холодильні та морозильні шафи, м’ясорубка та лінія обслуговування за документами вже кілька років мали б працювати в шкільній їдальні. Але виявилося, що обладнання знаходиться на відповідальному зберіганні у ТОВ «УКРМЕЖБУД».

Така ж ситуація і з меблями та оснащенням для класів. Ще в 2019 році закуплено 600 одиниць, серед них –  135 парт, 293 стільця, 17 крісел, 33 одиниці корпусних меблів, 40 столів, спорядження для спортивної зали та навіть піаніно –  на суму понад 2,6 млн грн. Але до школи необхідні для якісного процесу навчання меблі та обладнання так і не доїхали. Вже два роки все це знаходиться на відповідальному зберіганні у ТОВ «УКРМЕЖБУД», тобто не використовується для потреб дітей. Підприємство «УКРМЕЖБУД» розташоване у цокольному приміщенні житлової багатоповерхівки в Одесі. Де зберігаються придбані меблі – невідомо. Офіс Товариства зачинено.

Перевірити умови зберігання – чи все в належному стані, чи не розкрадене – ревізори не змогли, тому що керівництво установи не забезпечило присутність відповідальних осіб. А сам керівник, як виявилось, не зацікавлений в поверненні майна.

Тому матеріали перевірки закупівель Управління освіти Красносільської сільської ради Одеського району Одеської області передані до прокуратури Одеської області та поінформовано регіональне Управління СБУ.

Пресслужба Південного офісу Держаудитслужби

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН