Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

2 млрд грн клієнти Альфа-Банку Україна інвестували у військові облігації

Клієнти Альфа-Банку Україна (незабаром Sense Bank) інвестували у підтримку економіки країни понад 2 млрд грн (в еквіваленті). Всього з початку війни було придбано понад 1,5 млн облігацій, із них гривневих ОВДП продано на суму 1,46 млрд, в доларах об’ємом 19 млн та в євро – 170 тис.

При цьому, клієнти, які купували у Альфа-Банку Україна короткострокові військові облігації, вже отримали від держави доходи від їх погашення (повернення інвестованих коштів та нарахованих відсотків). Обсяг сплачених коштів становив понад 433 млн грн.

Процес придбання облігацій максимально простий – потрібно лише:

· бути користувачем Sense SuperApp;
· мати картку або поточний гривневий рахунок в Альфа-Банку Україна;
· бути громадянином (резидентом) України віком від 18 років.

Наразі для придбання в Sense SuperApp доступні 5 випусків гривневих військових облігацій з дохідністю від 10% до 16% річних.

Для інвестицій у валютні облігації необхідно звернутися до менеджера банку, надіславши лист на електронну адресу securities@alfabank.ua.

Нагадаємо, Альфа-Банк Україна першим надав можливість клієнтам купувати ОВДП онлайн у цифровому банку Sense SuperApp. Всі операції з військовими облігаціями під час воєнного стану проводяться без комісій. А кошти від їх продажу надходять на рахунки Міністерства фінансів України для забезпечення потреб Збройних сил України та безперебійного покриття фінансових потреб держави в умовах воєнного стану.

Альфа-Банк Україна – один із системно важливих банків України, що наразі знаходиться у процесі зміни назви на Sense Bank. Фінустанова обслуговує понад 3 млн фізичних, 55 тис. юридичних осіб та 82 тис. ФОПів. У банку працює майже 5 тис. співробітників.

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН