Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Головою правління ГО «КримSOS» обрано Олексія Тільненка

З 2017 року він був керівником херсонського представництва «КримSOS».

Загальними зборами членів громадської організації «КримSOS» був обраний новий голова правління Олексій Тільненко.

Каденція попереднього голови правління Дениса Савченка завершилась на початку серпня 2022 року, він склав свої повноваження після 2 років роботи на цій посаді.

Тільненко представлятиме організацію, координуватиме напрями діяльності та докладатиме зусиль для подальшого розвитку «КримSOS».

«Команда “КримSOS” висловлює подяку Денису Савченку за два роки відповідального та продуктивного керування організацією. Попри те, що ці роки видалися складними для України та світу, “КримSOS” не тільки не припинив рух до своїх цілей, але й отримав нові перемоги та можливості для розвитку. Також команда вітає Олексія Тільненка з новою посадою та бажає успіхів у подальших справах та рішеннях», – йдеться в повідомленні організації.

«КримSOS» — громадська ініціатива, створена 27 лютого 2014 року для оперативного та об’єктивного висвітлення подій, які відбуваються в тимчасово окупованому Криму.

З липня 2014 року «КримSOS» є виконавчим партнером регіонального представництва Управління Верховного комісара ООН у справах біженців в Білорусі, Молдові та Україні. «КримSOS» надає гуманітарну та юридичну допомогу переселенцям, інформує про події в Криму, реалізує програми соціальної адаптації для переселенців, а також адвокаційні проєкти.

Джерело

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН