Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Родина науковців у Херсоні стала колаборантами, перейшовши працювати в “російський університет”

Ціла родина науковців пішла у прислужники ворога в Херсоні. Колишній перший проректор Херсонського державного аграрного університету й професор з двома своїми синами-докторами наук, котрі робили успішну кар’єру у тому ж виші, перейшли працювати в «новий російський університет». Трійці колаборантів запропонували «гуманітарні пайки» та космічну зарплатню у 160 тисяч рублів на місяць. Тож юдина винагорода виявилася для них нездоланною спокусою – не встояли.

Факт «сімейного колабораціонізму» підтвердив ректор Херсонського державного аграрно-економічного університету, професор Юрій Кирилов (нині виш переміщений у Кропивницький, там же знаходиться і ректорат). Юрій Кирилов повідомив, що глава родини зрадників уже був звільнений, коли сплив термін кадрового контракту. На одного з його синів підготували аналогічний наказ, стосовно другого ще триває службова перевірка. З ХДАЕУ на сьогодні звільнили чотирьох науковців із ступенями кандидатів наук, котрі також стали колабораціоністами. Стосовно ще чотирьох завершується перевірка за участі спеціальної комісії, додав Юрій Кирилов.

Прикметно, що керувати фейковим «аграрним університетом» у Херсоні окупанти довірили групі інтриганів та кар’єристів, котрі були замішані у численних скандалах, оббріхуванні та «підсиджуванні» власних колег. Приміром, його псевдоректорку Євгенію Чернишову «попросили» з цього вишу ще чотири роки тому, і нині вона повернулася «на російських штиках». От чи надовго вона всидить у своєму кріслі – хтозна. Адже українська армія веде бої неподалік від Херсона, і звільнення обласного центру – тільки питання часу.

Джерело: NewDay ua

Поділитись публікацією

2 коментарі

    1. Ну, зачем презерватив?Ах,да ,на голову,чтоб задохнулись сволочи? А так,секс все -таки у нормальных людей бывает только по любви..

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН