Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

У ХДУ сформували покроковий план відновлення роботи у Херсоні

Третій день керівництво Херсонського державного університету працює у Херсоні, на території закладу. Вже розпочато первинну інвентаризацію та відновлено роботу Волонтерського центру.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник, декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов і декан факультету біології, географії та екології Ігор Пилипенко зустрілися з представниками колективу Херсонського державного університету, які весь цей час героїчно працювали в умовах тимчасової окупації. А сьогодні – у надскладних умовах продовжують забезпечувати дистанційний освітній процес та життєдіяльність університету в Херсоні. Адже постійні обстріли, відсутність світла й тепла – це реалії херсонців сьогодні. Але попри все це, вони мужньо тримаються, адже об’єднані спільною метою.

«Подякував кожному! Привезли гуманітарну допомогу співробітникам й тим самим відновили роботу нашого Волонтерського центру. Розпочали первинну інвентаризацію матеріально-технічної бази та приміщень університету. Вже маємо покроковий план відновлення», – зазначив Олександр Співаковський.

Також відбулися зустрічі з керівництвом області, зокрема з головою Херсонської обласної ради Олександром Самойленком, першим заступником голови облради Юрієм Соболевським, головою медичної комісії облради Віктором Короленком. Головне питання – допомога університету, облаштування укриттів, інженерне забезпечення, безпека.

«Люди, з якими довелося спілкуватись, – справжні патріоти, вони працюють незважаючи на пряму загрозу життю, кожен робить свою справу. Бо Херсон, Херсонщина – це Україна, жодних інших варіантів ніхто не розглядає. Ми обов’язково повернемось до рідного університету і будемо разом створювати майбутнє Херсонщини», – наголосив ректор ХДУ.

Окремо Олександр Співаковський подякував ректору Сумського державного університету Василю Карпуші за надання 20 комп’ютерів для організації роботи. І ректору Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігорю Цепенді, завдяки якому маємо власний StarLink, який вже підключили разом з генератором.

Тож життя поступово повертається до стін університету, а у співробітників з’явився невеликий простір, де є світло, тепло та зв’язок.

Пресцентр ХДУ

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН