Про це повідомляється на сторінці Служби безпеки України у Фейсбук:
Співробітники Служби безпеки України виявили двох ворожих агентів, причетних до діяльності агентурної мережі ворога у Миколаївській області.
За завданням російської спецслужби зловмисники здійснювали розвідувально-диверсійну діяльність: збирали та передавали ворогу розвіддані про важливі інфраструктурні об’єкти, склади з пальним, дислокацію і переміщення живої сили і техніки ЗСУ.
Отримані дані окупанти використовували для нанесення прицільних ракетних ударів і масованих артилерійських обстрілів, у тому числі по позиціях українських захисників.
У результаті дій цієї мережі зруйновано та пошкоджено декілька об’єктів суднобудівної інфраструктури міста, серед яких заводи «Екватор», «Кристал», «Океан», склади з паливно-мастильними матеріалами, завдано руйнувань об’єктам соціальної інфраструктури.
Зловмисники, за даними слідства, потрапили у поле зору російських спецслужб завдяки проросійським поглядам, яких не приховували.
З початком широкомасштабного вторгнення на них вийшов так званий «відповідальний за збір розвідінформації» на території Миколаївського регіону. У подальшому він був посередником між співробітниками фсб, які координували його дії, та коригувальниками.
Зловмисники здійснювали постійне візуальне спостереження за об’єктами, що цікавили ворога, і надсилали результати куратору, використовуючи відпрацьовані закриті канали електронного зв’язку.
До виконання деяких завдань залучали своїх знайомих.
У ході обшуків, проведених за місцями проживання агентів, виявлено та вилучено обладнання для передачі розвідданих.
Наразі їм повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 114-2 Кримінального кодексу України (несанкціоноване поширення інформації про переміщення зброї та бойових припасів в Україну, рух, переміщення або розміщення Збройних Сил України) та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років.
Тривають слідчо-оперативні дії для встановлення інших осіб, причетних до діяльності агентурної мережі.
![](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/297871147_415943007299282_4553670443913088346_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=103&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=BSygD3kOy40AX9lU9B1&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AT9Rrs-q5ro6L7X8XKyDwsqreYT0c4RV5brk4y_T2r34ZQ&oe=62F4D849)
![](https://scontent.fiev22-2.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/298149231_415942970632619_7271822261334408506_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=ueq4ZniEej4AX9sfzlT&_nc_ht=scontent.fiev22-2.fna&oh=00_AT8We7op8ZXSNDPd7QJAjEopXS1StljqLmklJqXo1bg6Og&oe=62F4EF6A)
![](https://scontent.fiev22-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/297821279_415943043965945_1302681610572153828_n.jpg?stp=dst-jpg_p600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=lSaP74f-egkAX8w0BYZ&_nc_ht=scontent.fiev22-1.fna&oh=00_AT_Hp87_YtO7PWBstIAd3RrW2FZ8xyGc3P1wi8wmNqWfYA&oe=62F3BFD8)
Схожі публікації:
- Окупанти нанесли ракетні удари по освітнім закладам Миколаєва – розпочато розслідування
- Миколаївців, які у соціальних мережах підтримували дії росіян, затримали правоохоронці
- СБУ затримала головну фінансистку окупантів у звільненому районі Миколаївщини
- У Миколаєві планують створити музей війни
- У Миколаєві затримали коригувальника вогню, який чекав на “звільнення” регіону