Український Південь

Інформаційне видання

Соціальні служби Нової Каховки продовжують допомогати родинам

Фахівці міського центру соціальних служб Новокаховської міської ради не полишають свою соціальну роботу з сім’ями, які знаходяться під на контролі центру. Систематично родини відвідуються за місцем їх проживання та за потреби отримують послуги в яких мають нагальну потребу. Про це розповіли на сторінці Новокаховської територіальної громади.

В такий тяжкий період дуже багато людей опинилися в ситуації, коли бракує медичних препаратів і за можливості фахівці центру знаходять шляхи забезпечення ліками родини, які перебувають під соціальним супроводом.
Висловлюємо величезну подяку тим волонтерам, які всіляко допомагають у нашій соціальній роботі та за потреби відгукуються на прохання допомогти обліковим сім’ям.

Знаходячись за межами Новокаховської міської територіальної громади, Наталія Марченко у тісній співпраці з Nantucket Cares – організацією по наданню надзвичайної допомоги неодноразово забезпечувала і продовжує забезпечувати родини гуманітарною допомогою у вигляді медичних препаратів, підгузків, та дитячого харчування, яке так життєво важливе для малюків.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня