Український Південь

Інформаційне видання

У Суворовському районі Одеси розпочнеться будівництво дитячої спортивної школи (фото)

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь» з посиланням на сайт Одеської міської ради. У повідомленні йдеться про наступне:

«У Суворовському районі Одеси для створення умов спортивного виховання дітей планується будівництво будівлі дитячого спортивного закладу з інженерними мережами в мікрорайоні ІІ житлового району ІІІ-4 в межах вулиць: Академіка Сахарова, Академіка Заболотного, Семена Палія та Висоцького.

Замовником проєктування та будівництва призначено КП «Міське капітальне будівництво».

Відповідний проєкт рішення схвалено на засіданні Виконавчого комітету Одеської міської ради 27 січня 2022 року.

«У Суворовському районі Одеси мешкають близько 300 тисяч населення, понад 40 тисяч дітей. Донедавна в районі не було навіть дитячої поліклініки. Мені вдалося, перебуваючи у статусі народного депутата України, реалізувати будівництво дитячої поліклініки на земельній ділянці, яку планували віддати під забудову. Тоді ж я порушував питання необхідності створення спортивної школи в Суворовському районі. Будівля ДЮСШ №8 – це переобладнана у спортшколу будівля колишньої котельні. Вона вже не відповідає сучасним вимогам.

Я дав нашим службам доручення знайти земельну ділянку під будівництво сучасної спортшколи та розробити типовий проєкт. Ділянку знайшли, тут також планували будівництво багатоквартирного житлового будинку. Провели переговори з місцевими жителями – вони не проти реалізації проєкту спортшколи. Сьогодні є передпроєктні пропозиції, і ми продовжимо роботу», – наголосив Одеський міський голова Геннадій Труханов.

Відповідно до передпроєктних пропозицій будівля дитячого спортивного закладу планується двоповерховою. На першому поверсі розмістять зали боротьби, на другому поверсі – багатофункціональний спортзал для ігрових видів спорту».

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня