Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонобленерго понесло збитків за грудень 2021 року на понад 14 млн грн

Служба захисту економіки АТ «Херсонобленерго» 24/7 захищає майнові та інші інтереси за напрямком діяльності, адже ледве не щодня працівники Товариства стикаються з крадіжками або пошкодженнями майна на території обслуговування.

Так, за останній місяць 2021 року фахівцями Товариства проведено 476 рейдів, про що складено 183 акти. Дані акти свідчать про порушення Правил роздрібного ринку електричної енергії.

Однією з порушниць грудня стала пані Тамара. При плановому огляді, співробітники «Херсонобленерго» виявили, що споживачка вдалася до самовільного підключення електроенергії. Збитки за такі дії сягають понад 70 тисяч гривень. Пані Тамара має сплатити зазначену суму.

Всього ж Товариство за грудень місяць зазнало збитків на 14 813 832 гривень. Через аварійні ситуації майже 400 тисяч осель Херсонщини тимчасово були знеструмлені.

Фахівці Служби захисту економіки АТ «Херсонобленерго» звертаються до мешканців області з проханням бути уважними та пильними.

Якщо Ви стали свідком крадіжки електроенергії, помітили обірвані проводи на лініях електропередач, відкриту трансформаторну підстанцію, побачили роботи з демонтажу ліній або обладнання підстанцій людьми, що не є представниками АТ «Херсонобленерго» (працівники Товариства завжди працюють у спецодязі), – негайно повідомте про це диспетчеру Кол-центру 0552-48-06-20, 0-800-500-629 або до правоохоронних органів на телефон «102».

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН