Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

В Асканії-Новій за рік відбулися зміни на краще задля комфорту місцевих жителів (відео)

Асканія-Нова – сучасна та розвинена територіальна громада на півдні України. У 2020 році відбулися вибори, нова потужна команда, що прийшла до влади спрямувала всі зусилля на розвиток соціальної сфери громади, – повідомляє інформаційне видання «Український Південь».

Щорічно відбуваються зміни на краще, 2021 не виняток – в громаді за цей час зроблено багато: удосконалюється інфраструктура, сфера освіти, медицини та спорту – все для комфорту місцевих жителів.

Яскравим прикладом є введеня в  експлуатацію  ЦНАПу.

Наразі ЦНАП надає всі потрібні послуги. Тут отримують адміністративні послуги близько 5000 осіб.

На території громади працює амбулаторія та 6 ФАПів. Жителі громади мають можливість оформити декларацію з сімейним лікарем.

Для забезпечення комфортних умов для пацієнтів і відвідувачів амбулаторії, тут проводяться ремонтні роботи.

Крім того, в медичний заклад осучаснюється-продовжується ремонт 1 поверху, проблемою залишається тільки нестача кваліфікованих лікарів, тож громада завжди рада молодим спеціалістам.

Освіта є одним із пріоритетних  питань у громаді. Для того, щоб учні навчалися в комфортних умовах, в школі проводяться роботи по частковій заміні опалення в школі.

В новому році планується проведення робіт із встановлення пожежної безпеки в опорному закладі та облаштування харчоблоків.

За сприяння народного депутата України Володимира Іванова на території школи почав облаштовуватися  новий спортивний майданчик, аби діти більше часу приділяли рухомим іграм.

У громаді пишаються дитячою музичною школою, вона знаходиться в цій будівлі з 1980 року і з тих пір майже не було ніяких змін, тож ремонтні роботи, які проводяться зараз мають важливе значення для закладу.

Жителі громади багато уваги приділяють спорту – тут підтримуються футбольні та боксерські традиції, тож місцева влада робить все можливе, аби удосконалити спортивні локації.

Асканія-Нова – охайна, доглянута громада, адже тут піклуються про інфраструктуру. В 2021 році проведено багато робіт з освітлення, але на цьому не зупиняються-в наступному році планується провести освітлення в усіх населених пунктах громади.

Важливою частиною розвитку інфраструктури є ремонт доріг-це вплинуло на транспортне сполучення між населеними пунктами.

В цьому році відбулася і реконструкція меморіалу загиблим під час Великої Вітчизняної війни воїнам односельцям.

Планується вирішення питання безпритульних тварин.

У громаді піклуються про добробут місцевих жителів, місцева влада намагається допомагати людям навіть в ситуації з підвищенням цін на комунальні послуги.

Асканія-Нова – це територіальна громада з розвиненою інфраструктурою і чудовим туристичним потенціалом. Позаду вже чимало плідної роботи- про це свідчать результати, але попереду ще багато запланованого, тож залишається тільки побажати успішної реалізації планів та процвітання громади в новому році.

Детальніше – у сюжеті телестудії «Український Південь»:

Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН