У херсонському виші відбувся зимовий бал (відео)

Про це повідомляє інформаційне видання «Український Південь».

Одна з найяскравіших традицій Херсонського Аграрно-Економічного університету, а також нашого південного міста, – зимовий бал. Через карантинні обмеження  минулого року захід не проводився, але традиція повертається і студентські пари знову закружляли, заврожуючи рухами і граціозністю.

Зимовий бал – витончене, грандіозне і неперевершене за масштабами дійство, яке викликає незабутні емоції гостей і змушує тремтіти серця  дебютантів.

Повернення традиції зимового балу стало справжнім святом для нашого південного міста. Тема цьогорічного балу – 4 пори року.

Підготувати таке масштабне  дійство, тим більше за короткий  час- не легко, але не дивлячись на труднощі, бал  провели на високому рівні.

Вишукані леді та джентльмени, які заповнили залу, до заходу готувалися ретельно. Традиційний благодійний аукціон цьогоріч дивував лотами.

Мета організаторів балу – створити казку і в них це отрималося.

Дивовижна атмосфера, створена вишуканою музикою, під ритми якої народжувався кожен танок, об’єднала всю університетську родину. А на завершення балу – фото на згадку про такі теплі миті.

Детальніше — у сюжеті телестудії «Український Південь»:Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com