Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонська поліція покриває рейдерів? Діяльністю правоохоронців зацікавились у ДБР(Відео)

Херсонська поліція не діє: десятки захоплених підприємств і сотні закритих справ. Імовірними зловживаннями місцевих правоохоронців зацікавились у ДБР, а начальника обласного управління поліції відсторонили. Та чи візьмуться бездіяльні слідчі за розкриття десятків справ після звільнення Олександра Прокудіна? Більше про це – у матеріалі Марії Шевель.

Місцеві жителі підозрюють, що нічого не зміниться. Адже в обласному управлінні роками сидять одні й ті ж люди. Відтак херсонська поліція не квапиться допомагати потерпілим від рейдерів.

«З боку поліції постійно здійснювався тиск на слідчих. У цьому випадку – це керівники органу досудового розслідування, начальник слідчого управління Вербицький», – розповідає Валерій Гурківський, голова Херсонського осередку ГО «Народний контроль».

Херсонська поліція «кришує» рейдерів? Замість протидіяти організованому рейдерству, правоохоронці відкривають провадження проти самих заявників, кажуть місцеві.

Врешті постраждалим оголошують про підозри, аби змусити таким чином відступити від боротьби за захоплене майно та корпоративні права.

Керівниця ТОВ «Квіти Херсона» Надія Максименко вже 10 років шукає правди у справі щодо захоплення її бізнесу, за цей час проти неї самої двічі відкривали провадження.

«Десять років рейдерське захоплення “Квітів Херсона” не розслідується. Сім разів закривали справу, і сім разів суд повертав її на розслідування. Це все покривається слідчим управління, яким керує Вербицький Микола Леонідович. У Херсоні це вже стала норма рейдерства. Слідство навмисно затягується та покриває злочинців», – коментує підприємиця.

Як з’ясували журналісти, за рейдерами, що пресингували фірму Надії, стояв ексмер Херсона Володимир Сальдо.

Ця ж особа з тими ж виконавцями та підставними особами фігурує у резонансній історії із захопленням ПАТ «ХерсонБуд».

Справа «ХерсонБуду» ось уже 4 роки припадає пилом, зібрано 6 томів матеріалів. Попри це – жодного з фігурантів не притягнули до відповідальності. Кілька разів провадження закривали, утім, через обурення громадськості слідство поновлювали.

Нагадаємо:

  • За останні кілька років в області відбулася низка гучних рейдерських захоплень шляхом підроблення документів та реєстраційних дій, у причетності до яких підозрюють клан колишнього мера Херсона – Володимира Сальда.
  • Захопити одну з будівель рейдерам імовірно допомагали місцеві представники Державної служби охорони.
  • Цього року діяльність місцевих правоохоронців перевіряв Департамент внутрішньої безпеки поліції, а тепер матеріали передали у ДБР. Крім того, головного «копа» області Олександра Прокудіна усунули з посади.
Поділитись публікацією

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відео дня

Популярне

СТРІЧКА НОВИН