Український Південь

Інформаційне видання
Новини Херсонщини і України

Херсонщина здобула перше командне місце на чемпіонаті та Кубку України з ушу/саньда

В минулі вихідні херсонці мали змогу долучитися до культури Китаю та познайомитися з бойовим мистецтвом сходу, яке культивується у нашій країні.

На базі Херсонського фахового спортивного коледжу, з 26 по 28 листопада, проходив чемпіонат та Кубок України серед дітей, школярів, юнаків та дорослих з ушу/саньда.
В змаганнях приймали участь більше 200 спортсменів з Вінницької, Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Львівської Харківської, Хмельницької та Херсонської областей.

Учасники високо оцінили організацію змагань, схвально відгукнулися про місце проведення та прекрасну атмосферу, зазначивши що в перспективі було б добре проводити декілька заходів такого масштабу за календарний рік в такому залі.
На зазначених змаганнях Херсонську область представляли 90 спортсменів, серед яких були учні Херсонського фахового коледжу.

В підсумку Херсонська область виборола перше командне мiсце здобувши 30 золотих, 32 срібних та 26 бронзових медалей та загальнокомандний Кубок.

Вітаємо представників Херсонщини з здобутим спортивним результатом та бажаємо нових значних перемог.