Геннадій Лагута привітав працівників прокуратури з професійним святом

1 грудня своє професійне свято відзначають люди, які стоять на варті дотримання прав і свобод  –  працівники прокуратури. Напередодні свята вітання отримали і працівники прокуратури Херсонщини. Урочистий захід відбувся у академічному музично-драматичному театрі ім. М. Куліша.

З професійним святом привітав присутніх голова облдержадміністрації Геннадій Лагута. На переконання очільника області, саме від роботи працівників прокуратури залежить збереження стабільності, злагоди та спокою на Херсонщині. Тож Генадій Лагута побажав усім міцного здоров’я, наснаги та впевненості у завтрашньому дні.

Окрім того, під час урочистого заходу кращі представники прокуратури області отримали почесні подяки та грамоти від голови облдержадміністрації.

Так, за сумлінну і плідну працю, вагомий особистий внесок у справу розбудови України як правової держави, зміцнення законності і правопорядку в області та  з нагоди Дня працівників прокуратури Почесною грамотою нагороджено:

  • ГРИШКО Ірину Федорівну – прокурора відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю, управління нагляду за додержанням законів Національною поліцією України та органами, які ведуть боротьбу з організованою та транснаціональною злочинністю, Херсонської обласної прокуратури;
  • КОВАЛЕНКА Ігоря Петровича – начальника Каховського відділу Каховської окружної прокуратури Херсонської області;
  • СОСНОВСЬКОГО Олександра Анатолійовича – прокурора Олешківської окружної прокуратури Херсонської області;
  • ФЕДОРЕНКО Олену Борисівну – прокурора відділу Спеціалізованої екологічної прокуратури Херсонської обласної прокуратури.

Подяку голови обласної державної адміністрації отримали:

  • ЄЛОЖЕНКО Микола Сергійович – прокурор відділу нагляду за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних провадженнях, інших заходів примусового характеру у місцях несвободи, а також пробації Херсонської обласної прокуратури;
  • ЗАДНІПРЯНА Анна Володимирівна – прокурор Бериславської окружної прокуратури Херсонської області;
  • НЕДБАЙЛО Ірина Григорівна – прокурор Херсонської окружної прокуратури Херсонської області;
  • ШЛЯШЕНКО Олександр Олександрович – прокурор Білозерського відділу Олешківської окружної прокуратури Херсонської області;
  • ШПИТАЛЬНА Тетяна Анатоліївна – головний спеціаліст відділу організації прийому громадян, розгляду звернень та запитів Херсонської обласної прокуратури.

Херсонська обласна державна адміністраціяЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com