У Херсоні розповіли, як готуватимуться до зимового сезону

Сьогодні, 25 листопада, відбулась нарада з питань благоустрою. Головуючий – заступник міського голови Володимир Пепель, учасники – керівники та представники структурних підрозділів Департаменту міського господарства та комунальних підприємств Херсонської міської територіальної громади. Звертаючись до підрядників Володимир Пепель зазначив, що вони мають бути готові до негоди зимового періоду і в умовах ожеледиці забезпечити посипання вулиць на території громади. Підрядники запевнили, що підприємства всім необхідним забезпечені, як тільки з’явиться ожеледиця вулиці посипатимуться. Окремо заступник міського голови наголосив на необхідності комунікації між підрядними організаціями та старостатами, адже взаємодія забезпечить виконання обов’язків усіх сторін. Наддніпрянське та Комишани отримали посипальну суміш, днями КП «Міське дорожнє управління» відвезе в Антонівку та Зеленівку.

Стосовно інших питань:

– освітлення в Антонівці: готові дефектні акти, завізовані кошти на проведення освітлення 5 вулиць селища.

– Володимир Пепель дав завдання інвентаризувати атракціони, розміщені в парку Херсонська фортеця, які знаходяться на балансі КП «Гарантія» й підготувати документи для передачі їх на баланс КП «Парки Херсона».

– Реконструкція набережної Херсона: всі тендерні процедури пройдені, робота триває.

– Схема санітарного прибирання: завдання провести тендер відповідно до рішення наради.

– Залаегерсег/Бериславське шосе: МКП «Херсонський водоканал» відкачав воду, але з’ясувалося, що на ділянці значна замуленість, тож при перших значних опадах воді не буде куди дітися й виникне застій. Впоратися із ситуацією доручили КП «Міське дорожнє управління».

Херсонська міська радаЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com