Український Південь

Інформаційне видання

Ситуацію з лікуванням ковідних на Миколаївшині вивчають посадовці: що ж відбувалось в Новобузькій лікарні

Ми повідомляли про резонансні поідї у Миколаєві у статті під назвою “Вирваний шлагбаум, вимоги кисню: у Миколаєві стався напад на лікарів”

На електронну адресу редакції надійшла наступна відповідь від  т.в.о директора КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Володимира Лущенка:

«До уваги журналістів️

Т.в.о. директора КНП «Новобузька багатопрофільна лікарня» Володимир Лущенко повідомляє, що хвора Л. житель ПСМТ Казанка поступила в терапевтичне відділення лікарні 03.11.2021 в 23:35 з ковідною двобічною пневмонією у важкому стані з сатурацією 35 % і температурою 39 градусів.
Вона було госпіталізована в терапевтичне відділення, де стан було стабілізовано (сатурація 88 %, температура 37,5), хоча і залишався важким. Отримувала курс терапії згідно протоколу МОЗ в повному об’ємі, зокрема і кисень (в лікарні 104 кисневих балонів та 20 резервних, 76 кисневих концетраторів 2019-2021 років випуску).

Керівник лікарні зранку особисто мав 2-х годинну бесіду з дітьми пацієнтки, розповів їм про її стан, прогноз лікування та транспортування.
Ввечері 04.11.2021 в 21:30 діти хворої самовільно зайшли у терапевтичне відділення з порушенням карантинного режиму і забрали її не звертаючи уваги на звертання чергового медичного персоналу. Заяви сина і дочки хворої про небажання лікування їх матері в лікарні та відповідальність за неї поза закладом отримані і вклеєні в історію хвороби.

Лікарня всіма необхідними ліками та киснем забезпечена в повному об’ємі. Кисень поставляється щоденно, а подекуди і двічі на добу в балонах від 2-х поставників. Перебоїв з їх доставкою не було.

Також з цього приводу, у п’ятницю, 5 листопада, під час онлайн-брифінгу заступник голови Миколавської облдержадміністрації повідомив, що за результатами перевірки Новобузької багатопрофільної лікарні, на ранок сьогоднішнього дня у лікарні було заправлено 200 кисневих балонів. За його словами, ще не було жодного випадку, щоб даний заклад охорони здоров’я залишився без кисневої підтримки.»
Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня