Український Південь

Інформаційне видання

Міністерка соціальної політики приїхала з перевіркою до Одеського дитячого будинку-інтернату

Про це повідомляється на офіційному сайті Одеської ОДА:

Заступник голови Одеської ОДА Світлана Фабрикант та міністр соціальної політики України Марина Лазебна в рамках її робочого візиту до Одеської області відвідали Одеський дитячий будинок – інтернат (вул. Макаренка, 20) Цей заклад системи соціального захисту населення області призначений для дівчат з особливостями розвитку.

Марині Лазебній було презентовано роботу закладу та інноваційні соціальні послуги будинку-інтернату: денного догляду для дітей з інвалідністю (відділення розраховане на 30 осіб) та підтриманого проживання для осіб з інвалідністю (відділення розраховане на 40 осіб, при якому відкрито соціальний гуртожиток на 10 осіб).

З дівчатами у закладі працюють висококваліфіковані фахівці: вихователі, вчителі-реабілітологи, вчителі-логопеди, практичний психолог, соціальний педагог, інструктор з праці, інструктор з ЛФК, інструктори з трудової адаптації, медичні працівники.

В установі для здійснення комплексу реабілітаційних заходів (зокрема педагогічних, психологічних і трудових) облаштовані кабінети. Навчально-виховні, реабілітаційні або трудові групи формуються з урахуванням індивідуальних програм реабілітації, можливостей і діагнозу вихованок.

«Сьогодні на місцевому рівні не вистачає ресурсів для створення якісних соціальних послуг, тому за підсумками візиту досягнуто попередньої домовленості про розвиток послуги підтриманого проживання на базі закладу», – зазначила заступник голови Одеської ОДА Світлана Фабрикант.

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня