Від платників Чаплинської громади надійшло майже 17 мільйонів гривень податку на доходи фізичних осіб

Український Південь” з посиланням на прес-службу податкової повідомляє, що за січень – травень 2021 року з легальних доходів працевлаштованих жителів Чаплинської ОТГ до місцевого бюджету надійшло 16,8 млн гривень податку на доходи фізичних осіб.

Зазначений податок залишається рекордсменом у фінансуванні місцевого бюджету громади та основним джерелом його наповнення. Питома вага в загальних податкових надходженнях складає майже 62 відсотки.

Начальниця податкової інспекції Оксана Добрянська звертає увагу роботодавців Чаплинської ОТГ на неухильне дотримання вимог трудового законодавства щодо офіційного оформлення працівників, своєчасної виплати заробітної плати та недопущення її виплати в «конвертах». Це надасть можливість своєчасного та повного наповнення місцевого бюджету, а також забезпечення соціальних гарантій мешканцям громади.

Підписуйтеся на офіційні сторінки ДПС України та Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі в соціальних мережах. З нами ви завжди будете в курсі актуальних новин податкового законодавства.Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com