Український Південь

Інформаційне видання

У МВС попрощалися з заступником командира окремого загону «Азов» Олександром Павлюком

8 червня в Центрі культури МВС відбулася церемонія прощання з заступником командира з тилу окремого загону спеціального призначення 12-тої бригади оперативного призначення імені Д. Вишневецького (в/ч 3057) Східного ОТО Національної гвардії України, старшим лейтенантом Олександром Павлюком. Військовослужбовець був відомим за позивним «Чак».  Він передчасно та несподівано пішов з життя на 59 році. 
Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков висловив свої співчуття і зазначив, що Олександр Павлюк був «блискучим організатором, дбайливим господарем, щирим патріотом. Завдяки йому азовці є одними з найбоєздатніших у Нацгвардії».
«Дорогий друг, ми зібрались сьогодні тут, щоб провести тебе в інший світ. Я думаю, тобі там буде добре. Ця людина була з нами у найтяжчі часи. Вимогливий, строгий, але водночас Олександр Павлюк міг достукатись до будь-кого. Я не знаю, як «Азов» тепер зможе замінити Чака, але це треба зробити, щоб продовжити його справу. Слава герою і слава Україні», – сказав Арсен Аваков.
 
Заступник командувача НГУ генерал-лейтенант Юрій Лебідь наголосив, що всі сім років служби, щодня Олександр Павлюк показував, що йому небайдужа доля України і він готовий боронити свою державу. 
 
«Спи спокійно. Україна буде вільною. Все, за що ти боровся, ми втілимо в життя», – сказав Юрій Лебідь.
Як згадує командир окремого загону спеціального призначення НГУ «Азов» Денис Прокопенко:
 
«Дуже багато трималось тільки на його особистості – на його вмінні будувати комунікацію з різними людьми та керівниками, розставляти пріоритети, на довірі та повазі до нього. Завдяки другу Чаку йшла велика волонтерська допомога, це він вивчав та приймав без всяких тендерів ефективні рішення щодо харчування, щодо забезпечення, щодо обладнання полігонів, баз, щодо озброєння. Він був успішним підприємцем до війни, але присвятив себе військовій службі». 
У неділю із Олександром Павлюком попрощалися у гарнізоні ОЗСП «Азов» в Урзуфі, Донецької області. Він родом з Рокитного Рівненської області, прийшов добровольцем на фронт у 2014-му році. З січня 2015-го став заступником командира «Азову» тилу.
 
Саме Чак з нуля організував тилове забезпечення Добровольчого батальйону «Азов» на фронті, а його унікальні організаційні здібності дозволили створити висококласну військову базу підрозділу спеціального призначення НГУ «Азов». Сім років Чак опікувався тим, що дає бійцю сили бути ефективним у службі – забезпеченням життєдіяльність батальйону.
Учасник Революції Гідності Олександр Павлюк вступив до війська у буреломному 2014-му році, завдяки його роботі «Азов» став одним з найбільш боєздатних підрозділів Національної гвардії України.
 
За гідну службу, мужність, професійні та ділові якості Олександр Павлюк нагороджений високими відзнаками, зокрема, нагрудним знаком «За доблесну службу», грамотою Верховної Ради України, нагрудним знаком «За відзнаку в службі», вогнепальною зброєю та став кавалером ордена Данила Галицького.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter

Поділитись публікацією
Поділитися на facebook
Поділитися на twitter
Поділитися на email
Поділитися на telegram
Поділитися на linkedin

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

*

code

Гарячі новини

Відео дня