Нову скульптурну експозицію відкрили в Одесі

5 червня 2021 року в Грецькому парку відбулося відкриття першої частини експозиції «Сад життя». Сьогодні одеський скульптор Михайло Рева представив тріо скульптур «Едем»: «Народження душі», «Райська яблуня» та «Яблуко життя».

Експозиція знаходиться на одній терасі з уже улюбленим серед одеситів і гостей міста фонтаном «Початок початків». За задумом автора, таким чином з’явиться єдиний туристичний маршрут «13 притч» – за кількістю скульптур, які планується «висадити» в «Саду життя».

Відкриваючи експозицію, мер Одеси Геннадій Труханов подякував усім причетним до благоустрою та озеленення парку. Тільки за місяць тут додатково висаджено понад 500 декоративних рослин.

«Сьогодні Грецький парк стає одним з улюблених місць відпочивальників. Це повністю меценатський проєкт – подарунок місту від сім’ї Почесного громадянина міста Одеси Пантелеймона Васильовича Бумбураса. «Сад життя» – це теж подарунок місту Михайла Реви і одеських сімей. Культурна Одеса в усі часи будувалася за кошти благодійників. І я радий, що ця традиція підтримується і сьогодні. Це благородний, добрий, суто одеський проєкт!» – зазначив Геннадій Труханов.

Сайт міської радиЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com