Міський голова Генічеська переконаний, що громаді потрібна підмітальна машина

Незважаючи на те, що депутати міської ради не погодились на придбання підмітальної машини, Генічеський міський голова Олександр Тулупов переконує, що потреба у ній є.

Наразі товстий шар пилу на узбіччях змушені прибирати вручну. Наприклад, сьогодні працівники КП «Азовкомунсервіс» прибирали купи пилу на вулиці Центральній, котрі залишились після підмітання трактором. А до цього узбіччя чистили працівники дорожньої служби. Проте, незважаючи на кількаразове підмітання, повністю зробити узбіччя чистими не вдається. Хоча підмітальна машина, за словами міського голови, з цим завданням впоралась би.

Крім того, що підмітання вручну є трудомістким процесом, воно ще і частково небезпечне, адже працювати доводиться на дорогах з інтенсивним рухом.

Підмітальна машина зручна і тим, що не піднімає хмар пилу. Зметений за допомогою щіток пил затягує пилосос, після чого він потрапляє у мішок.

Міський голова каже, що машина була б затребуваною у всій громаді. За її допомогою, наприклад, можна було б підмести крайній ряд плит на дорозі на Арабатській Стрілці, а потім нанести розмітку і зробити велодоріжку.

Помилковою є і думка стосовно того, що підмітальна машина є занадто дорогою для громади. Якщо нова марки МАЗ об’ємом 9 тонн коштує 3 600 000 гривень, то ціна машини 2015 року випуску, якою вже користувались, об’ємом 3 тонни становить 800 000 гривень. Наразі міська влада шукає ще дешевші варіанти.

Генічеська міськрада

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, TwitterЗалишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com