3,2 мільярда гривень отримали бюджети від платників Херсонщини

За оперативними даними Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі протягом січня-квітня 2021 року від бізнесу Херсонщини та громадян до зведеного бюджету надійшло 3167,4 млн гривень податків і зборів. У порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження зросли на більш ніж 557 млн гривень або                        21 відсоток.

До державної казни від зазначеної суми надійшло 1440,8 млн гривень. 1726,6 млн гривень отримали місцеві бюджети херсонського краю, що на        247,4 млн гривень більше фактичних надходжень січня-квітня 2020 року.

Також бізнесмени-роботодавці за чотири місяці поточного року спрямували на казначейські рахунки області 1613 млн гривень єдиного соціального внеску, а це на 20 відсотків або 269,3 млн гривень більше відповідного показника 2020 року.

Таких результатів вдалося досягти завдяки ефективній взаємодії податкового відомства, суб’єктів господарювання та органів місцевого самоврядування Херсонщини, а також підвищення рівня податкової культури населення.

Пресслужба Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі+

Приєднуйтесь до нас у соцмережах:
Facebook, YouTube, Instagram, Telegram, Twitter



Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com